5 кроків до успіху

СТАРТ

Все, що потрібно на першому етапі бізнесу – це рішучість. Абсолютно неважливо, перша це Ваша спроба відкрити свою справу або Ви розширювати і виходите на новий ринок. Зорієнтуватися в ситуації допоможе бесіда з фахівцями «АНП Трейдинг». Професіонали віконного бізнесу обговорять з Вами положення регіонального ринку і підкажуть, з чого найпростіше приступити до роботи у Вашій ситуації.

На перших порах необхідні стільниковий телефон, мобільний комп’ютер і офіційно зареєстрована юридична особа. Ми передаємо нашим дилерам спеціалізовану розрахункову програму, навчаємо роботі з нею, надаємо роздатковий матеріал про продукцію компанії.

Якщо у Вас вже є бізнес, Ви зможете розширити свою пропозицію за рахунок продажу вікон. На перших порах Ваші менеджери зможуть додатково взяти ведення нових замовлень на себе. Заміряють і монтажників можна залучати в сторонніх організаціях. Можливо, з часом Ви захочете виділити віконне напрямок в окремий бізнес.

У Вас поки немає свого приміщення? На цьому етапі цілком можна обійтися «мобільним офісом» – коли вся необхідна Вам і замовнику інформація знаходиться в ноутбуці. Ви можете працювати в поодинці, контролюючи всю інформацію про замовлення і залучаючи сторонніх заміряють і монтажників на конкретні проекти. Згодом, почавши заміряти і монтувати силами свого персоналу, Ви отримаєте можливість діяти більш оперативно.

На цьому етапі, замовляючи всю продукцію у нас і займаючись переважно координацією виконавців, Ви отримуєте можливість виконувати замовлення з сукупною площею скління 30-50 м2 на місяць. Якщо Ваш віконний бізнес буде розвиватися, Ви почнете надавати замовникам більше послуг і зможете збільшити обсяг продажів.

РОЗВИТОК

Досить швидко стає ясно, що при обслуговуванні замовлень вигідніше залучати заміряють і монтажників безпосередньо, ніж працювати через посередників. Прийшла пора набирати власних постійних співробітників. Це, як мінімум, дозволить скоротити часові і фінансові витрати за рахунок пошуку виконавців.
Власник, самостійно робить виміри і займається монтажем, витрачає на це багато свого часу. Тому на даному етапі вигідно найняти монтажну бригаду. «АНП» візьме на себе навчання Ваших нових співробітників системам монтажу відповідно до наших стандартів, допоможуть встановити регламент монтажних робіт.

Віддаючи співробітникам фронт робіт, які спочатку Ви виконували самостійно, Ви звільняєте час для пошуку нових замовників. Згідно зі статистикою відділу по роботі з дилерами «АНП Трейдинг», це дає Вам можливість щомісяця склити до 100 м2. Таким чином, у порівнянні з першим етапом Ви зможете продавати фактично в два рази більше, а також додатково заробляти на наданні послуг.

Тепер Ваші доходи будуть вищими, і частина замовників захочуть додаткових гарантій надійності Вашої компанії. Деякі люди не довіряють укладання договорів на дому – вважають за краще приїхати в офіс, уважно вивчити зразки, поспілкуватися в більш офіційній обстановці. Тому з’являється необхідність оформити офіс.

Якщо у Вас спочатку є власний офіс, де Ви розвиваєте додатковий напрямок з продажу вікон, то тепер для роботи з замовниками Вам знадобиться виділити окремих, профільних менеджерів. Всю інформацію про специфіку скління і проведенні консультацій Ваші менеджери отримають на спеціальних навчальних тренінгах «АНП»

ВИЗНАННЯ

Якийсь час Ви будете поєднувати загальне керівництво з виконанням функцій менеджера, зморщок, монтажника. Ваш особистий менеджер з відділу по роботі з дилерами «АНП» завжди допоможе вирішити поточні питання. За роки роботи ми пройшли цей етап становлення з багатьма партнерами, тому завжди попередимо Вас про можливі труднощі ще до їх появи.

Приходить час збільшувати штат Ваших співробітників – у наявності потреба в окремому менеджері по віконному напрямку. Іноді буває зручніше навчити старого співробітника або взяти на роботу одного або близького родича. Ідеально, якщо новий співробітник виконує функції менеджера, секретаря і бухгалтера одночасно. Освоїти робочі навички Вашим співробітникам допоможуть потужні навчальні тренінги АНП.

Коли з замовниками працюють Ваші менеджери, а заміри та монтажі виконує монтажна бригада, Ваша фірма може склити до 150-200 м2 вікон щомісяця. Стає актуальним офіційне визнання партнерства ,. Виростає Ваша відповідальність як представника компанії в своєму регіоні.

Попереду – блискучі перспективи! Для подальшого зростання продажів потрібне залучення додаткового персоналу і виділення керівництва в окреме стратегічне ланка. При наявності в штаті тільки фахівців Вам доводиться самостійно вирішувати всі поточні питання за кількома напрямками, забезпечувати постачання і шукати нові замовлення. Це не залишає часу на стратегічний розвиток.

Пора обзаводитися своїм складом, щоб перестати залежати від складу постачальника. Ми допоможемо сформулювати вимоги до потрібного приміщенню і розрахувати оптимальну площу в залежності від обсягів зберігання.

РОЗШИРЕННЯ

У Вашої компанії вже є керівник, менеджери, заміряє і монтажники, може бути, водій і сервісний фахівець. Подальше розширення штату можливо за рахунок менеджерів, другого зморщок і збільшення кількості монтажних бригад. В цьому випадку Ваша фірма зможе склити до 350 м2 щомісяця.

Коли бізнес стрімко розвивається, потрібно приділяти особливу увагу контролю за робочими процесами. Ми допоможемо розподілити обов’язки і виділити кожному співробітнику персональну зону відповідальності таким чином, щоб звести ризики і можливі помилки до мінімуму.

Правильна організація роботи дозволить зайняти відчутну частку ринку і після зміцнення позицій уможливить остаточний лідерський прорив – становлення кращим серед дилерів у своєму регіоні.

Коли обороти фірми ростуть, змінюється і ритм роботи. Щоб мінімізувати проблеми з адаптацією, ми проведемо додаткові курси з навчання Ваших співробітників.

ЛІДЕРСТВО

Виконуючи консультації і рекомендації професіоналів «АНП Трейдинг», Ви поступово виходите на лідерську позицію в рамках свого регіону. Це означає, що Ваші співробітники – менеджери, заміряють, монтажники – мають високу кваліфікацію, оснащені за останнім словом техніки і трудяться в рамках єдиної корпоративної культури. Кілька офісів, власний транспорт, склад – все це допомагає Вам вирішувати поточні питання швидко і економічно вигідно.

На рівні делегування повноважень тепер особливо виділяються керівники напрямків – продажів, монтажів, сервісу. Залежно від числа офісів формується необхідне число менеджерів-професіоналів, заміряють, монтажних бригад і фахівців служби сервісу. З потужною професійною командою площа скління може становити до 1 500 м2 кожен місяць.

Налагоджується робота з підрядними організаціями. Ваші офіси працюють в одному або декількох містах, відкриваються додаткові точки продажів. З підтримкою «АНП Трейдинг» можна впевнено працювати з великими об’єктами, а також брати участь в конкурсах на скління об’єктів.

Займаючи лідерські позиції в своєму регіоні, Ви можете розраховувати на нашу підтримку в організації міцних бізнес-процесів усередині Вашої компанії за прикладом «АНП Трейдинг» і на спеціальні умови співпраці.

У нас є досвід – ми готові їм ділитися!