Получить окна за 3 дня! "ПРОСТО как 1,2,3!

ПРАВИЛА проведення акції

«Получить окна за 3 дня! «ПРОСТО как 1,2,3!»

 1. Організатором акції є ТОВ  «АНП Трейдінг»  та адміністрация фейсбук сторинкі АНП  (за посіланням — https://www.facebook.com/anpuacom/)
 2. Учасниками акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли двадцяти одно літнього віку, за винятком працівників та представників будь-якої юридичної особи, прямо або опосередковано залученої до проведення даної рекламної акції, а також членів їхніх сімей та родичів.
 3. Призо акції є комплект білих енергозберігаючих вікон в об’ємі  10 кв.м. підвіконників та відливів. Для участі у розіграші Призу Учасник має здійснити наступні дії:
  -Натиснути Лайк та зроби Репост офіційної сторінки АНП  у фейсбук та чикати коли відбудеться розіграш головного призу.
 4. Розіграш головного призу відбудеться 15.02.17 о 16:00 на офіційному сайті компанії АНП (www.anp-ua.com). Розіграш проводитиметься серед учасників, які лайкнули та зроби репост офіційної сторінки АНП у фейсбук в період з 14.02.16 по 14.02.17 р.р.).
 5. Контроль над проведенням акції та дотриманням цих ПРАВИЛ здійснює Організатор.
 6. Переможець акції має право відмовитися від отримання Призу.
 7. Право на отримання Призу зберігається за Переможцем лише протягом 30 днів від дня проведення розіграшу.
 8. Для отримання Призу Учасник зобов’язаний звернутися до Організатора у робочий час та пред’явити паспорт.
 9. Усі результати розіграшу Призу остаточні і оскарженню не підлягають.
 10. Учасник Конкурсу має право отримувати інформацію про акцію у відповідності до цих Правил; вимагати передачі Призу в разі визнання Учасника Переможцем акції.
 11. Учасник Акції зобов’язаний дотримуватись цих Правил акції.
 12. Своєю участю в розіграші (акції) всі Учасники погоджуються на проведення фото- і кінозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, у тому числі з рекламною метою. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв’ю та матеріали повністю належать Організатору.
 13. Беручи участь в акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов’язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Призів.
 14. Для уточнення будь-якого з пунктів цих правил Учасник може звернутись за телефоном 044 501-84-84
 15. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Призу, якщо Переможець не відповідає вимогам та не дотримується умов участі в акції, встановлених цими Правилами.
 16. Акція триває з 14.02.16 по 15.02.17

Організатор: ТОВ  «АНП Трейдінг»  , вул Луначарського 4а