Отримати вікна за 3 дні! «ПРОСТО як 1,2,3!

ПРАВИЛА проведення Акції

«Отримати вікна за 3 дні! “ПРОСТО як 1,2,3!»

 1. Організатором Акції є ТОВ «АНП Трейдінг» та адміністрація фейсбук сторінкі АНП (за посіланням – https://www.facebook.com/anpuacom/ < / a>)
 2. Учасниками Акції могут буті всі дієздатні громадяни України, Які досяглі двадцяти одне літнього віку, за вінятком ПРАЦІВНИКІВ та представителей будь-якої юридичної особи, прямо або опосередковано залученої до проведення даної рекламної Акції, а такоже Членів їхніх сімей та родічів.
 3. Прізо Акції є комплект білих енергозберігаючіх вікон в об’ємі 10 кв.м. підвіконніків та відлівів. Для участия у розіграші Призу Учасник має здійсніті следующие Дії:
  -Натіснуті Лайк та зроби Репост офіційної Сторінки АНП у фейсбук та Чикатило коли состоится розіграш головного призу.
 4. Розіграш головного призу состоится 15.02.17 о 16:00 на Офіційному сайті компании АНП ( www.anp-ua.com ) . Розіграш проводітіметься среди учасников, Які лайкнули та зроби репост офіційної Сторінки АНП у фейсбук в період з 14.02.16 по 14.02.17 р.р.).
 5. Контроль над проведенням Акції та Дотримання ціх ПРАВИЛ Здійснює Організатор.
 6. Переможець Акції має право відмовітіся від Отримання Призу.
 7. Право на Отримання Призу зберігається за переможця лишь в течение 30 днів від дня проведення розіграшу.
 8. Для Отримання Призу Учасник зобов’язаний звернути до Організатора у робочий час та пред’явити паспорт.
 9. Усі результати розіграшу Призу остаточні и оскарження НЕ підлягають.
 10. Учасник Конкурсу має право отрімуваті інформацію про Акцію у відповідності до ціх Правил; Вимагати передачі Призу в разі Визнання Учасника переможця Акції.
 11. Учасник Акції зобов’язаний дотримуватись ціх Правил Акції.
 12. Своєю участю в розіграші (Акції) всі Учасники Погоджують на проведення фото- и кінозйомкі за їхньою участю и на Безкоштовне использование Організатором їхніх прізвіщ, імен, других особіст Даних, фотографій та збережений у Друкований, аудіо- та відеоматеріалах, у тому чіслі з рекламних метою. Всі Учасники Погоджують з тім, что їхні дані, отрімані во время проведения Акції та занесені до бази даних, могут у подалі буті вікорістані Організатором без будь-якіх годин обмежень, у тому чіслі з рекламних метою, для надсілання информации, Повідомлень ТОЩО. При цьом, Усі авторські права на Такі інтерв’ю та матеріали Повністю належати Організатору.
 13. беручи участь в Акції, всі Учасники Погоджують з данімі умів та зобов’язуються їх Виконувати, а такоже Погоджують на Підписання всех необхідніх документів для документального Засвідчення процедури Отримання Прізів.
 14. Для уточнення будь-которого з пунктів ціх правил Учасник может звернута за телефоном 044 501-84-84
 15. Організатор залішає за собою право відмовіті у відачі Призу, если Переможець НЕ відповідає Вимоги та не дотрімується умів участия в Акції, встановлення цімі Правилами.
 16. Акція триває з 14.02.16 по 15.02.17Організатор: ТОВ «АНП Трейдінг», вул Луначарського 4а