Про компанію АНП

Ми впевнені, що Ви потрапили сюди не випадково: Вам цікаві нові можливості, гарантована якість і сучасний підхід до вирішення завдань. Але найголовніше – Ви шукаєте компанію, якій можна довірити найдорожче, що у Вас є – комфорт, безпеку і затишок вашого будинку.

Професіоналізм, творчий потенціал і повна віддача своїй справі дозволили компанії зайняти міцні позиції на віконному ринку. Втім, наша історія говорить сама за себе!

Втім, наша історія говорить сама за себе!

5 років гарантії.

Гарантія – головний критерій оцінки якості продукції. Адже виробник несе повну відповідальність за дотримання гарантійних зобов’язань і не може завищувати гарантійні терміни. Впевненість в якості і надійності своєї продукції дає нам право на надання 5-річної безкоштовної гарантії на віконні та дверні конструкції.

10 років на ринку.

Більше 10 років серйозної роботи, спрямованої на створення комфорту і затишку, підтверджуються найціннішим – численними подяками і відгуками наших клієнтів. З таких «цеглинок» і складається репутація, і не випадково нас рекомендують друзям, знайомим, сусідам і колегам.

Вся продукція компанії «АНП» сертифікована,. Ми не просто робимо вікна, ми оточуємо Вас теплом і затишком, перетворюючи навколишній світ. І якщо Ви шукаєте оптимальне поєднання елегантності і надійності, любите комфорт і знаєте ціну грошам – ласкаво просимо до нас.

250 офісів по всій країні.

На сьогоднішній день відкриті більш 50 офісів по всій країні. У кожному з них Ви зможете отримати корисні консультації та вичерпні відповіді на будь-які питання, що стосуються установки пластикових вікон у Вашому домі.

Орієнтуючись на Ваші побажання та враховуючи технологічні можливості виробництва, досвідчені фахівці запропонують найбільш прийнятний варіант виробів та комплектуючих до них, а також зможуть виконати індивідуальне архітектурне проектування конструкцій для скління фасадів житлових і промислових будівель, торгових центрів, вітрин. Різноманіття форм безмежно – і Ваша фантазія тому доказ!

Всі види робіт з виготовлення, доставку, включаючи гарантійне та післягарантійне обслуговування, виконуються високопрофесійними фахівцями. Для нас кваліфікація персоналу – такий же важливий фактор для досягнення якості, як і надійне сучасне обладнання.