Партнери компанії АНП

Наші клієнти живуть в будинках різного типу, на різних поверхах і в різних умовах, але всім їм важливо, щоб їхні вікна працювали «коректно», служили довго і володіли винятковою надійністю. А це залежить як від дотримання технічних вимог на різних стадіях виробничого процесу, так і від якості використовуваних матеріалів. Компанія «АНП» довіряє тільки визнаним професіоналам.

Сьогодні хімічний концерн REHAU – визнаний лідер у виробництві виробів з різних видів полімерів. Згідно з оцінками експертів компанії «АНП», профіль REHAU за своїми показниками є оптимальним вибором з точки зору якості, довговічності і надійності.

ALMplast – одна з провідних компаній постачальників профілю ПВХ на ринку України. За такої недовгий термін його на нашому ринку, компанія нарощувала темпи продажів і тим самим збільшила свої потужності з виробництва профільних систем, що в сою чергу веде до надійних своєчасним поставкам для виробників віконних систем.

У сучасних вікнах фурнітура відповідає за безпеку і надійність віконної конструкції – адже на фурнітурі лежить замикаюча функція. Крім того, можливості фурнітури використовуються для створення певних режимів вентиляції. Компанія “АНП” вибирає найякісніші комплектуючі. Розуміючи всю відповідальність при виборі фурнітури, для своїх вікон ми використовуємо австрійську фурнітуру компанії MACO і застосовують її у власній системі запирающего периметра SoftOpen.

Один з кращих продуктів сучасного будівельного ринку, марка КБЕ, по праву може пишатися історією свого розвитку, яка почалася в 1980 році в Берліні. Будучи піонером в області високопродуктивної екструзії, КBЕ в найкоротші терміни зайняла лідируючу позицію на ринку ПВХ-профілю як в Німеччині, так і в усій Європі.

Профіль Salamander Streamline розроблявся при строгому дотриманні вимог по ГОСТу, по іншим міжнародним стандартам, при обліку особливостей клімату нашої країни. Зрозуміло, враховувалися також і внутрішні стандарти компанії-виробника, серед яких особливої уваги гідні такі, як висока якість пластика вікон Саламандер, чітка геометрія віконної конструкції, неперевершений глянець і білизна поверхні, повна сумісність з іншими віконними системами виробника Salamander.

Німецька фурнітура Siegenia нарівні з австрійською фурнітурою МАСО є одним зі світових лідерів з виробництва фурнітури для пластикових вікон. Фурнітура Siegenia Favorit Si-Line – єдина в своєму роді, т. К. Має Суперстійкі покриття від корозії (комбінація титан-срібло), що продовжує термін служби фурнітури.

МАСО виробляє фурнітуру на трьох австрійських підприємствах і реалізує її в більш ніж 40 країнах світу. У 15 країнах компанія має власні філії. У ланцюжку від розробки продукту до його реалізації задіяні понад 2000 співробітників компанії.