Послуги компанії АНП

Консультація

Зателефонувавши в офіси компанії ви отримаєте повну консультацію по продукції. Наші менеджери допоможуть розібратися у всіх тонкощах і нюансах.

Доставка

Компанія здійснює доставку своїх виробів на транспортних засобах, спеціально підготовлених для перевезення віконних і дверних блоків.
Служба доставки несе відповідальність за збереження виробів до підписання Акту приймання / здачі Замовником.

Монтаж вікон ПВХ

Монтаж – одна з найвідповідальніших стадій установки пластикових вікон. Саме від монтажника залежить, наскільки правильно буде встановлено вікно і як довго воно прослужить. Перш ніж стати справжнім монтажником, співробітник проходить тривалий курс навчання, а потім – піврічну практику в кращих колективах.

Гарантійне обслуговування

Наша гарантія на пластикові віконні та дверні конструкції становить 5 років. Це означає, що протягом 5 років «АНП» зобов’язуються безкоштовно усувати будь-які неполадки і, в разі необхідності, замінювати всі необхідні елементи.

Замір

Замір – найвідповідальніший етап в установці пластикових вікон у Вашому домі. Спираючись на точні цифри виміру, наші фахівці будуть проектувати майбутні віконні конструкції, а потім здійснювати складне технологічне збірку. Замір вікон в нашій компанії проводиться БЕЗКОШТОВНО!